Previous Entry Share Next Entry
Чи є оральний секс – сексом?
piloo
Оральний сексЗгідно з американським опитуванням, більшість молодих хлопців і дівчат не вважають оральний секс сексом, а ось анальний секс, із їхньої точки зору, цілком заслуговує називатися одним з видів статевої близькості.

Для більшості молоді цим актом любові є лише повноцінний вагінальний статевий акт, і лише кожен п'ятий визнає орально-генітальний контакт сексом. Що стосується ставлення до орального сексу, воно різко змінилося з 1991 року, коли було проведене подібне опитування. Тоді з'ясувалося, що 40% хлопців і дівчат визнають за оральними ласками право називатися сексом. У такій зміні ставлення до цього виду любові експерти частково звинувачують Біла Клінтона, який публічно заявив про те, що не мав сексуальних стосунків з Монікою Левінські, не дивлячись на те, що між ними відбувся орально-генітальний контакт.

«Так само як і президент Клінтон, молоді люди вважають оральний секс поняттям розтяжним, і визнають, або не визнають його сексом залежно від того, чи хочуть вони здаватися сексуально активними або безневинними», - пояснюють дослідники.

У дослідженні взяли участь 477 студентів, в основному гетеросексуальні дівчата. 20% з них згодні, що оральні ласки – це секс, а 80% називають сексом анальний контакт. Хлопці частіші, ніж дівчата визнають, що відверті дотики і поцілунки також є сексом. Окрім цього, на сприйняття орального сексу впливає сексуальна освіта, яка в основному розглядає стриманість і пенільно-вагінальний статевий акт, що виводить орально-генітальну стимуляцію за рамки сексу.

Оральний секс

Оральний секс

Оральний секс

Оральний секс

?

Log in