?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
"Просто Марія" Вікторія Руффо повернулася на телеекрани
piloo
Вікторія РуффоУлюблена глядачами мексиканська актриса Вікторія Руффо повернулася на телеекрани в серіалі "Перемога кохання", щоб розповісти, яким може бути кохання жінки.
 
Хто ще може це зробити краще від людини, яка в своєму житті бачила всю гамму пристрасті і емоцій: Руффо любили і вона була щаслива, вона знає і біль розлучення, і сльози смутку і радості.
 
Мексиканську актрису Вікторію Руффо глядачі пам'ятають по серіалу "Просто Марія". Саме на зйомках цього серіалу актриса зустріла свого першого чоловіка Еухеніо Дербеса, який прийшов відвідати свою матір — Сільвію Дербес. Дербес була відомою мексиканською актрисою і грала в серіалі одну з головних ролей. Це було кохання з першого погляду, і скоро народився син Руффо і Дербеса — Хосе Едуардо, але вже через три роки шлюб розпався. Причина розлучення — професійні ревнощі чоловіка і його нездатність приділяти достатньо уваги сім'ї.
 
Молода актриса знімалася і одна виховувала малюка — це, ймовірно, було визначене долею, оскільки її бабуся і мама своїх дітей теж виховували наодинці. "Через чотири роки я зрозуміла, що моє серце все ще відкрите для нових почуттів. Я не думаю, що мені потрібно було все життя сумувати через шлюб, що розпався. У моє життя прийшло нове кохання", - тоді говорила актриса. У її життя тоді увійшов молодий чоловік, мексиканський політик Омар Фаяд. Пара хотіла спільну дитину, але за станом здоров'я Руффо не вагітніла. Після тривалого лікування у 2004 році народилися близнята — Ануар і Вікторія. Актриса зізнається, що стати матір'ю в 43 роки — це великий успіх, і вона дуже шкодує, що їй вже не 20 років, інакше вона народила б ще принаймні п'ять дітей.
 
Актриса любить ходити по магазинах і робити покупки. "Я можу піти до супермаркету за молоком, а повернутися з пральною машиною або комп'ютером. Робити покупки і вибирати подарунки приносить мені велику радість", - не приховує актриса. Також вона любить гарненько виспатися. Чоловік актриси вже змирився з тим, що дружина може спати по 13 годин підряд. Перший шлюб Руффо не був успішним, але Фаяд сама досконалість — дбайливий чоловік і люблячий батько.
 
Зараз телеглядачі можуть побачити Вікторію Руффо в новому серіалі "Перемога любові", де вона грає успішну і по-справжньому щасливу жінку, теж Вікторію, яка є однією з найвідоміших дизайнерів у Мексиці.