?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
Найкраща погода для занять сексом
piloo
termometrОдин з найвідоміших у світі кондом-брендів, Trojan, крім власне виробництва презервативів, регулярно публікує дослідження, присвячені сексуальним уподобанням жителів різних країн світу. В цьому році Trojan вирішив з'ясувати, у яких погодних умовах і при якій температурі повітря люди активніше займаються сексом...

У минулому році Trojan розповів, що американці займаються сексом в середньому 84 рази на рік і вважають свічки найромантичнішим аксесуаром вечері «на двох».

В цьому році бренд показав, що прогноз погоди, за яким всі стежать з особливою увагою, може дати певний сексуальний прогноз:

Наприклад, 83% учасників дослідження Trojan сказали, що вважають дощ кращою погодою для занять сексом і частіше доставляють собі маленькі радості саме в негоду.

При цьому, 7 з 10 респондентів зберігають у пам'яті заняття сексом під час торнадо і ураганів, а 7% американців займались сексом під час тропічних циклонів.

Якщо ж говорити про ідеальну температурі «за вікном», то, за даними Trojan, це 20-21°С - не холодно, і не занадто спекотно.

А сильна спека змушує відмовитися від сексу приблизно 35% учасників дослідження Trojan.